Jau nuo pagonybės laikų lietuviai vertino natūralumą, gamtinę medžiagą. Tomis tradicijomis ir požiūriu į gamtą ir vadovaujasi ir sėkmingai vysto UAB “Kalniaus mediena”

 

Dabar vėl grįžtama prie natūralumo (senų vertybių). Statydamas naują namą, dažnas renkasi kuo natūralesnes ne tik vidaus, bet ir fasado apdailos medžiagas. Be to, nepakeičiami yra ir mediniai aplinkos sutvarkymo gaminiai.

 

Mūsų įmonė siūlo natūralaus medžio gaminius Jūsų sodybai:

  •  lauko sienų dailylentes;
  •  dailylentes pastogėms;
  •  tvoras, tvorų lentas, statinius;
  •  terasines lentas;
  •  statybinę-konstrukcinę medieną.

 

 

 

Natūralaus medžio gaminiai suteiks Jūsų sodybai jaukumo, šiltumo, puošnumo.

Malonu paliesti medinę namo sieną, atsiremti į medinę tvorą, žengti mediniu terasos grindiniu ar sodo takeliu.

 

Įmonės istorija

Veiklos pradžia 1996 metais.

Įmonė pirmuosius aštuonerius savo veiklos metus dirbo tik su užsienio rinka: 1996-1999 m. gamino medieną padėklams ir eksportavo į Olandiją, Belgiją; nuo 2000 m. pradėjo dirbti Anglijos rinkai, per tarpininkus pardavė statybinę medieną ir tvorų ruošinius ,,Howarth Timber” ir ,,WestBankTimber Ltd”; 2004 m. Pasirašoma tiesioginė pirkimo-pardavimo sutartis su ,, WestBankTimber Ltd”; 2006 m. Įmonė pasiūlo Anglijos rinkai naujus gaminius: obliuotus tvorų ruošinius, tvorų skydus, terasų grindinius ir tvoreles (naujieną šiai rinkai – tvorų skydus su nendrėmis).

Nuo 2004 metų pradedama gaminti Lietuvos rinkai (2004 metais pradėta dirbti vietinėje rinkoje, parduodami padėklų ruošiniai, statybinė mediena Lietuvos įmonėms, teikiama medienos pjovimo paslauga; 2004 m. pasirašomos metinės sutartys su VĮ Telšių ir Kretingos miškų urėdijomis dėl žaliavos tiekimo, kurios kiekvienais metais pratęsiamos iki šiol; 2005 m. Lietuvos rinkoje pradedamos parduoti medienos atliekos – atraižos ir pjuvenos − AB ,,Klaipėdos mediena“ ir UAB ,,Kretingos šilumos tinklai“; 2006 m. rimtai pradedama dirbti Lietuvos rinkoje, pasiūlomi nauji gaminiai: fasado apdailos dailylentės, tvoros, tvorų skydai, terasų grindiniai, tvorų ruošiniai ir elementai, išplečiamas statybinės medienos asortimentas, siūlomas impregnavimas vakuuminiu-giluminiu būdu, gaminių transportavimo paslauga.

2006 m. sukuriama įmonės internetinė svetainė, daug investuojama į reklamą.

2007 m. įmonė dalyvauja statybos parodoje Klaipėdoje ,,Individuali statyba 2007”, išplečiamas tvorų skydų, ruošinių, apdailinių lentų asortimentas. Didėjant konkurencijai ir lėtėjant statybų tempams Lietuvoje, 2008 metais J.Kalniaus medienos apdirbimo įmonė dalyvauja net 3 statybos parodose (,,Statyba Šiauliai 2008”,,,Individuali statyba 2008” Klaipėdoje, ,,Resta 2008” Vilniuje”).

 

Įmonės tikslai, vizija, misija.

Kiekvienos įmonės misija yra tapti žinoma savo šalyje, užimti tam tikrą rinkos dalį, tenkinti savo klientų poreikius, įgyti unikalumą prieš kitas tokio pobūdžio įmones. Ne išimtis ir UAB “Kalniaus mediena”. Patikima ir geriausiai klientų poreikius tenkinanti prekybos sistema, nuolat kylantis darbuotojų sąmoningumas ir didėjanti jų materialinė gerovė – UAB “Kalniaus mediena” įmonės misija. Dabar pagrindiniai įmonės tikslai yra šie: visiškai patenkinti klientus, ugdyti kompetentingus darbuotojus, įdiegti efektyvią ir lanksčią valdymo sistemą, siekti gerų įmonės veiklos rezultatų: veiklos pelno didėjimo, atsargų apyvartumo augimo, išlaidų mažėjimo.

 

Būtų galima išskirti ir šias pagrindines UAB “Kalniaus mediena” įmonės vertybes:

Pagrindinė vertybė – klientų pasitenkinimas. Jį garantuoja kokybiškos prekės, dėmesingi ir kompetentingi darbuotojai: klientas turi būti aptarnaujamas taip, kad visuomet su malonumu naudotųsi įmonės paslaugomis.

Pasitikėjimas ir atsakingumas – tai kiekvieno darbuotojo pastangos dirbti taip, kad vadovai galėtų nedvejodami prisiimti atsakomybę už įsipareigojimus klientui.

Pagarbus bendradarbiavimas – tai pagarba sau, kolegoms, klientams, partneriams ir konkurentams, sukurianti darbui palankiausią aplinką.

Sugebėjimas dirbti komandoje – tai kiekvieno darbuotojo stengimasis panaudoti savo asmeninius privalumus bendram tikslui pasiekti.